Przejdź do treści

Menu główne:

ZABIEGI KOSMETYCZNE, ZABIEGI ANTYCELLULITOWE

OFERTA
        Zabiegi na ciało
    
Należy odróżnić cellulit od otyłości chociaż często występują razem.  Cellulit objawia się jako liczne wgłębienia w skórze , głównie na kończynach  dolnych, brzuchu, biodrach i pośladkach. Tendencja do tworzenia cellulitu jest  określana jako wynik jednego z mechanizmów, dzięki któremu organizm magazynuje  tłuszcz. Gromadzony tłuszcz odkładany jest w komórkach tłuszczowych znajdujących  się pomiędzy skórą a mięśniami. Za przyczynę powstania cellulitu odpowiedzialne są żeńskie hormony płciowe  - estrogeny.
Na podstawie badań tkanek wyodrębniono dwa rodzaje cellulitu:
- wodny
- tłuszczowy
Estrogeny odpowiadają za zwiększoną zdolność wiązania wody, co ma ogromny  wpływ na powstanie cellulitu wodnego. Natomiast cellulit tłuszczowy zaczyna się  w głębokich warstwach skóry właściwej a później w tkance łącznej, gdzie znajdują  się komórki tłuszczowe.
Na szczęście walkę z cellulitem pomagają nam wygrać zabiegi z szerokiej  oferty gabinetu :
- zabiegi antycellulitowe Body Srategist Cellulite marki [ comfort  zone ] - rewelacyjne i natychmiastowe działanie antycellulitowe, dzięki  ekstraktowi z czarnego pieprzu oraz substancjom drenującym i aktywującym  spalanie tłuszczów. Zabiegi zapewniają intensywne doznania, wywołując miejscowy  efekt przekrwienny. Rozprawią się z cellulitem nawet w postaci bardziej  zaawansowanej.
- zabiegi modelujące i wyszczupląjace sylwetkę Body Srategist Tone  [ comfort zone ] - o silnym działaniu ujędrniającym i drenującym,  zapewniają intensywną pielęgnację poprawiającą napięcie i elastyczność skóry na  wybranych lub na całym ciele :
*zabieg ujędrniający aromaterapeutyczny - modelujący wykorzystujący moc  aromaterapii, poprawiający mikrokrążenie i napięcie skóry.
*zabieg aromaterapeutyczny z bandażami - intensywny, modelujący  wykorzystujący moc aromaterapii , bardzo mocno poprawiający mikrokrążenie  .
-zabiegi za pomocą aparatury Body Lift  - kombajn  wykorzystujący podczerwień ( pobudzającą i rozgrzewającą tkankę ), ultradzwięki  (efekt liposukcji ), dermomasaż (intensywny drenaż , masaż próżniowy i  odprowadzenie ). Kombajn zapewnia zabiegi antycellulitowe, ujędrniające jak i  modelujące, zaprogramowane i inwidualnie dobrane dla danej Pani bądź Pana.
Zabieg można zakończyć preparatem odpowiednim do problemu danego  klienta.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego